Letný tábor farnosti Hubová 2021

01.05.2022 11:40

Milí rodičia,

s veľkou radosťou Vám oznamujem, že sa tento rok uskutočnia oba plánované tábory.

1. turnus

dátum a miesto: 25. - 30.7. (5 nocí), Rabčice

veková hranica: od detí s ukončeným  1. ročníkom ZŠ po deti s ukončeným 5. ročníkom ZŠ

cena: 100€ (iné sponzorské dary sú vítané)

prihlasovací formulár: https://forms.gle/C4sa8q8xrQdVXpqo6

2. turnus

dátum a miesto: 15. - 20.8. (5 nocí), Chrenovec

veková hranica: od detí nastupujúcich od septembra do 7.ročníka ZŠ po deti s ukončeným 9. ročníkom ZŠ

cena: 100€ (iné sponzorské dary sú vítané)

prihlasovací formulár: https://forms.gle/1CWHPkbDnFea6kMt9

Ako každoročne Vám ponúkame možnosť miernej zľavy. V prípade, že pôjdu viacerí súrodenci, cena na jedno dieťa je 90€ (to platí aj vtedy, ak jeden pôjde do mladšieho a druhý do staršieho tábora).

Je nám jasné, že táto doba sa podpísala na finančnej situácii mnohých z Vás - ak by mal niekto problém so zaplatením stanovenej ceny, ozvite sa a dohodneme sa individuálne.

Na prihlásenie Vašich detí využite prihlasovací formulár, ktorý je potrebné vyplniť osobitne pre každé dieťa. Ak ste už vyplnili dotazník o predbežnom záujme, aj napriek tomu je potrebné vyplniť prihlasovací formulár.

Po jeho vyplnení Vám príde na mail prihláška, ktorú je potrebné vytlačiť, podpísať a spolu s peniazmi doručiť do 30.6.2022 na adresu: r. Nechajová, Kostolíky 389/48, 034 91 Hubová (0948 682 277) alebo r. Žihlavníková, Bahurina 108/17, 034 91 Ľubochňa (0917 965 981).

Prednosť v prihlasovaní majú deti z farnosti Hubová + každoroční účastníci z iných obcí, tzn. všetci adresáti tohto mailu. Prosím rodičov ostatných detí, aby to rešpektovali.

Hygienické opatrenia a pravidlá:

vyplnené tlačivá Vyhlásenie o bezinfekčnosti (viď príloha) a Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti (musíte si vybaviť u svojej detskej lekárky a môže byť vydané najskôr jeden mesiac pred začiatkom tábora; ak dieťa užíva lieky alebo si jeho zdravotný stav vyžaduje obmedzenie záťaže, súčasťou Potvrdenia sú aj tieto skutočnosti) sú nevyhnutnou podmienkou účasti

momentálne nie sú v platnosti pre tábory žiadne opatrenia, ak dôjde k zmene budeme vás vopred informovať.

V prípade otázok ohľadne táborov sa neváhajte obrátiť na mňa (0917 965 981, zihlavnikova.tam@gmail.com)

Na všetky deti sa veľmi tešíme!

Organizátori detského letného tábora